Loading...

Aktualnie poszukujemy

Specjalista ds. PR

Zakres obowiązków

  • samodzielnie prowadzenie działań PR dla klientów agencji
  • budowanie i utrzymywanie relacji z mediami
  • bezpośrednia komunikacja z klientami agencji, dziennikarzami, podwykonawcami
  • tworzenie oraz dystrybucja materiałów prasowych
  • doradzanie klientom w zakresie komunikacji
  • udział w tworzeniu strategii i planów komunikacji dla nowych i obecnych klientów

Wymagania

  • doświadczenie w prowadzeniu działań PR (w agencji PR lub dziale PR firmy)
  • doświadczenie w kontaktach z mediami (warunek konieczny)
  • praktyczna znajomość narzędzi marketingowych i PR
  • umiejętność budowania trwałych relacji z mediami oraz klientami
  • umiejętność prowadzenia wielu projektów jednocześnie i działania pod presją czasu
  • bardzo dobry warsztat dziennikarski
  • wysokie zdolności interpersonalne, komunikatywność
  • silna motywacja do pracy i nastawienie na efekty
  • Znajomość języków obcych - mile widziana

Wymagane umiejętności

Kreacja i korekta tekstu %
Znajomość narzędzi PR %
Komunikacja z dziennikarzami %
Kontakty z klientami %
Social media %

Grafik komputerowy

  • projektowanie reklam, bannerów, grafik na Social Media
  • skład DTP gazet i czasopism
  • kreacja layoutów
  • skład DTP albumów, trendbooków, wydawnictw prestiżowych
  • projektowanie prostych animacji (Photoshop)
  • współpraca z zespołem specjalistów PR

Wymagania

  • znajomość pakietu Adobe, w szczególności: Photoshop, Illustrator, InDesign
  • dokładność i kreatywność
  • umiejętności w zakresie kreacji CI, kreacji reklamy prasowej, kreacji reklamy internetowej, retuszu zdjęć, składu publikacji wielostronicowych w tym czasopism
  • Mile widziane umiejętności fotograficzne i/lub znajomość Adobe Premiere i After Effects

Photoshop %
InDesign %
Illustrator %
Adobe Premier i After Effects %
Mac OS X %
  • Specjalista ds. PR,
  • Copywriter,
  • grafik komputerowy,
  • New Business Manager?

Jesteś wyjątkowo ambitny, kreatywność to Twoje drugie imię, a na dodatek lubisz trudne i pasjonujące wyzwania? Dołącz więc do grona profesjonalistów z Royal Brand PR!

Wyślij CV na adres: [javascript protected email address]

Oferujemy:
  • Korzystne warunki pracy
  • Udział w interesujących projektach
  • Program ubezpieczeń zdrowotnych
  • Pracę z topowymi markami
  • Dostęp do nowoczesnego know-how
  • Karty na siłownę i basen
  • Autonomię managerską
  • Zdecydowany brak nudy!
Czego oczekujemy?
  • doświadczenia w pracy w branży Public Relations
  • zaangażowania, elastyczności i dyspozycyjności
  • biegłości w posługiwaniu się komputerem i smartfonem
  • śmiałości i kreatywności
  • dobrego pióra