Loading...

Aktualnie poszukujemy

Junior Graphic Designer

Zakres obowiązków

  • tworzenie grafik na media społecznościowe
  • kreacja prostych layoutów
  • współpraca z zespołem obsługującym Klienta (Asana)
  • skład publikacji do druku pod okiem doświadczonego grafika
  • kreatywność i dobry humor

Wymagania

  • znajomość możliwości narzędzi pakietu Adobe
  • Adobe Photoshop i Illustrator na poziomie dobrym lub zaawansowanym
  • Adobe InDesign - minimalnie znajomość podstawowych funkcji i zasad dotyczących składu DTP
  • interesujące portofolio (niekoniecznie komercyjne)
  • wysoka kultura pracy i punktualność (trzymanie harmonogramów)
  • silna motywacja do pracy i nastawienie na efekty

Wymagane umiejętności

Photoshop %
Illustrator %
InDesign %
Motywacja %
Kultura pracy %

Stażysta/Młodszy specjalista Social Media

  • tworzenie treści na profile społecznościowe Klientów Agencji
  • zarządzanie harmonogramami publikacji postów
  • współpraca z zespołem PR
  • współpraca z grafikami komputerowymi

Wymagania

  • sprawne posługiwanie się mediami społecznościowymi
  • znajomość marketingowych narzędzi Social Media
  • wysokie zdolności interpersonalne, komunikatywność
  • znajomość języków obcych - mile widziana

Motywacja %
Komunikatywność %
  • Specjalista ds. PR,
  • Copywriter,
  • grafik komputerowy,
  • New Business Manager?

Jesteś wyjątkowo ambitny, kreatywność to Twoje drugie imię, a na dodatek lubisz trudne i pasjonujące wyzwania? Dołącz więc do grona profesjonalistów z Royal Brand PR!

Wyślij CV na adres: [javascript protected email address]

Oferujemy:
  • Korzystne warunki pracy
  • Udział w interesujących projektach
  • Pracę z topowymi markami
  • Dostęp do nowoczesnego know-how
  • Karty na siłownę i basen
  • Autonomię managerską
  • Zdecydowany brak nudy!
Czego oczekujemy?
  • doświadczenia w pracy w branży Public Relations
  • zaangażowania, elastyczności i dyspozycyjności
  • biegłości w posługiwaniu się komputerem i smartfonem
  • śmiałości i kreatywności
  • dobrego pióra