Loading...

Aktualności

Lipcowa ofensywa w magazynach branżowych

Lipcowe wydania Muratora, Ładnego Domu i katalogu Projekty Domów należą do ekspertów MULTICOMFORT Saint-Gobain oraz partneró

Czytaj więcej ›
Lipcowe wydania Muratora, Ładnego Domu i katalogu Projekty Domów należą do ekspertów MULTICOMFORT Saint-Gobain oraz partnerów programu. Na łamach magazynów znaleźć można reportaże o domach z certyfikatem, a także wywiady ze specjalistami. To materiały, które zwracają uwagę – bogato ilustrowane, pełen szczegółów z procesu budowy oraz anegdot inwestorów, a także specjalistycznych porad. Nie mogło ich zabraknąć na okładkach lipcowych tytułów.

Szkło jest TRENDY

Światło dzienne ujrzał pierwszy numer specjalnego wydawnictwa, które przygotowaliśmy we współpracy z Saint Gobain Building

Czytaj więcej ›
Światło dzienne ujrzał pierwszy numer specjalnego wydawnictwa, które przygotowaliśmy we współpracy z Saint Gobain Building Glass Polska. TRENDBOOK GLASS 2018 to nowatorski projekt dedykowany branży oraz miłośnikom designu – stanowi platformę wymiany opinii uznanych autorytetów architektury i wzornictwa, takich jak Bolesław Stelmach, Katarzyna Rzehak, Claudio Nardi, Iwona Siemaszko-Żakowska i Tadeusz Kamisiński. To przestrzeń poszukiwania inspiracji i poznawania trendów w branży architektury i budownictwa.

Punktem wyjścia do rozmów o szkle stało się dla nas światło. Materiał ten nieodzownie łączy się z istotą światła i jego wpływem na człowieka. Jednakże na poszczególnych stronach Trendbooka czytelnicy znajdą garść inspiracji i rekomendacje funkcjonalnych rozwiązań pokazujących, w jaki sposób dzięki szkłu firma Saint-Gobain wychodzi naprzeciw potrzebom Klientów lub wręcz swoimi działaniami je uświadamia. Potrzeby prywatności, komfortu ciepła i estetyki, jak również bezpieczeństwa, a wszystko dzięki zastosowaniu innowacyjnych, wyróżniających się na rynku, rozwiązań szklanych Saint-Gobain Building Glass Polska.

Royal Brand dla największej demokracji świata

Czerwiec mija nam pod znakiem nowych wyzwań. Z wielką radością rozpoczęliśmy współpracę z Konsulatem Honorowym Republiki

Czytaj więcej ›
Czerwiec mija nam pod znakiem nowych wyzwań. Z wielką radością rozpoczęliśmy współpracę z Konsulatem Honorowym Republiki Indii we Wrocławiu. W ramach prowadzonych działań będziemy dbali o komunikację medialną instytucji w zakresie organizowanych wydarzeń. Jedyny Konsulat Honorowy Republiki Indii w Polsce znajduje się we Wrocławiu. To tu, pierwszy w historii naszego kraju, Konsul Kartikey Johri organizuje obchody Międzynarodowego Dnia Jogi. Wyjątkowe wydarzenie już w niedzielę, 24 czerwca na Wyspie Piasek Wrocław!
Kartikey Johri pełni funkcję Konsula od lutego 2018 roku. W ostatnich miesiącach konsulat pod jego wodzą realizował ważne dla relacji polsko-indyjskich projekty. Kolejnym jest organizacja Międzynarodowego Dnia Jogi, który jako agencja mamy okazję wspierać medialnie.

Ćwiczyliśmy z Ewą Chodakowską!

16 czerwca w Pasażu Grunwaldzkim gościliśmy Ewę Chodakowską. Prawie setka szczęśliwców wzięła udział w treningu – ene

Czytaj więcej ›
Jak poprawić formę na lato? Zaprosić do Wrocławia trenerkę wszystkich Polek!
16 czerwca w Pasażu Grunwaldzkim gościliśmy Ewę Chodakowską. Prawie setka szczęśliwców wzięła udział w treningu – energia wypełniła całe centrum! Było mnóstwo uśmiechów, uścisków i podziękowań.
Planujemy powtórkę – kochamy takie spotkania!

Dzień Mamy w Pasażu Grunwaldzkim

Dzień Mamy to najpiękniejsze święto! Dlatego 26 maja w Pasażu Grunwaldzkim był dniem całym dla mam.

Czytaj więcej ›
Dzień Mamy to najpiękniejsze święto! Dlatego 26 maja w Pasażu Grunwaldzkim był dniem całym dla mam. Na mamy i ich pociechy czekało prawdziwe studio fotograficzne oraz profesjonalna konsultantka prowadząca warsztaty chustonoszenia. Rozbudziliśmy też kreatywność – warsztaty robienia lasu w słoiku jak zwykle zrobiły furorę! Największa niespodzianką było spotkanie z Malwiną Bakalarz ze słynnego bloga Bakusiowo.pl – było mnóstwo wzruszeń, zabawnych historii i autografów. Uwielbiamy takie eventy!

Komfort Ciszy

Rozpoczęliśmy drugą odsłonę kampanii edukacyjnej Stowarzyszenia na Rzecz Lepszej Akustyki w Budynkach Komfort Ciszy

Czytaj więcej ›
Rozpoczęliśmy drugą odsłonę kampanii edukacyjnej Stowarzyszenia na Rzecz Lepszej Akustyki w Budynkach Komfort Ciszy.
Celem stowarzyszenia jest propagowanie wiedzy na temat akustyki budynków i jej wpływu na komfort, zdrowie i produktywność użytkowników. Naszą rolą jest wsparcie działalności informacyjnej i edukacyjnej stowarzyszenia.
Na przestrzeni realizowanych przez nas działań Stowarzyszenie Komfort Ciszy stało się m.in. partnerem organizowanej przez Filharmonię im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie kampanii Słyszę dobre dźwięki. Jej ideą jest zwracanie uwagi odbiorców na problem hałasu i ochrony słuchu. Tegoroczna edycja została objęta honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej.
Stowarzyszenie Komfort Ciszy jako partner akcji aktywnie angażuje się w prowadzone działania edukacyjne i świadomościowe. Członkowie Stowarzyszenia pełnią funkcję doradców, którzy swoją wiedzą o hałasie, akustyce oraz sposobach na poprawę sytuacji w tym zakresie dzielą się między innymi podczas organizowanych w Szczecinie szkoleń dla architektów i urzędników.

Mali kucharze przejęli Pasaż Grunwaldzki!

3 marca food court Pasażu Grunwaldzkiego przejęli mali kucharze. Wszystko za sprawą warsztatów kulinarnych Bajeczna Kuchnia Ju

Czytaj więcej ›
3 marca food court Pasażu Grunwaldzkiego przejęli mali kucharze. Wszystko za sprawą warsztatów kulinarnych Bajeczna Kuchnia Julci i Gości prowadzonych przez zwyciężczynię programu MasterChef Junior - Julię Cymbaluk. Dzieciom w warsztatach towarzyszył Jaskiniowiec – tytułowy bohater filmu, który właśnie wchodzi do kin. Mali kucharze skupili się więc na daniach kuchni pierwotnej i przygotowali m.in. chrupiące podpłomyki. To pierwsze warsztaty z cyklu Bajecznej Kuchni, który przygotowujemy w Pasażu Grunwaldzkim. Przez cały rok będzie pysznie, kolorowo i bardzo wesoło!

Czekoladowe Walentynki

Czekolada… to oprócz radości podniebienia przyczynek do wielu interesujących spotkań. My postanowiliśmy się uczyć od najl

Czytaj więcej ›
Czekolada… to oprócz radości podniebienia przyczynek do wielu interesujących spotkań. My postanowiliśmy się uczyć od najlepszych. Dlatego zaprosiliśmy do współpracy fundację Food Think Tank – to niezwykła wrocławska inicjatywa najlepszych szefów kuchni i rzemieślników. Tym razem rzeka czekolady rozlała się w Pasażu Grunwaldzkim, gdzie każdy mógł spróbować niezwykłych pralin, ale też przygotować je samemu pod okiem profesjonalistów. Warsztaty z Food Think Tank otworzyły cykl, organizowanych przez nas spotkań i warsztatów, prowadzonych m.in. przez blogerów, artystów czy miejskich aktywistów, dzięki którym centrum handlowe stanie się społeczną strefą wymiany inicjatyw i doświadczeń.

Otwieramy się na nowe wyzwania!

Nowe numery biuletynów firmowych już gotowe!!!

Grudzień i styczeń to czas kiedy piszemy, składamy, łamiemy i drukujemy. Strona po stronie tworzą się nowe numery biuletynó

Czytaj więcej ›
Grudzień i styczeń to czas kiedy piszemy, składamy, łamiemy i drukujemy. Strona po stronie tworzą się nowe numery biuletynów wewnętrznych, które po mistrzowsku robimy dla naszych Klientów. Komunikacja wewnętrzna to nasza pasja a biuletyny firmowe to doskonałe jej narzędzie. A to ostatnie efekty prac naszego zespołu Custom Publishing.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Pasażu Grunwaldzkim – rozgrzaliśmy serca!

14 stycznia w Pasażu Grunwaldzkim świętowaliśmy kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Koncerty, licytacje, s

Czytaj więcej ›
14 stycznia w Pasażu Grunwaldzkim świętowaliśmy kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Koncerty, licytacje, spektakl dla dzieci i spotkanie z Julią Cymbaluk- zwyciężczynią programu MasterChef Junior – to wszystko w ramach 26. finału WOŚP, który mieliśmy przyjemność organizować.

Podczas licytacji, w których zdobyć można było między innymi koszulkę z autografami zawodników WKS Śląsk Wrocław, czy spotkanie przy kawie z Magdaleną Kumorek, udało się nam zebrać prawie 2700 zł! Wspólnie rozgrzaliśmy serca!