Loading...

Aktualności

Wydawniczy Kwartał

Pierwszy kwartał roku to szaleństwo wydawnicze – raporty (m.in. Raport Fundacji Górażdże), gazetki produktowe (Tadmar HIT),

Czytaj więcej ›
Pierwszy kwartał roku to szaleństwo wydawnicze – raporty (m.in. Raport Fundacji Górażdże), gazetki produktowe (Tadmar HIT), biuletyny i nowe magazyny (m.in. Szybka, WCM przez Szybkę). A oprócz dobrze już znanych projektów, nadeszły nowe wyzwania. Dziękujemy naszemu zespołowi graficznemu za cierpliwość i elastyczność. Trzymamy kciuki za kolejne projekty.

Z wiosną w nowe smaki

Od marca czekają nas nowe wyzwania. Tym razem liczy się tylko dobry smak. I to dosłownie. Rozpoczynamy stałe działania PR dla

Czytaj więcej ›
Od marca czekają nas nowe wyzwania. Tym razem liczy się tylko dobry smak. I to dosłownie. Rozpoczynamy stałe działania PR dla marki Pizza Hut. W ramach współpracy zajmiemy się media relations, wesprzemy Klienta w koordynowaniu otwarć nowych restauracji a także nawiążemy współpracę z influencerami. Już jesteśmy głodni nowych wyzwań!

Konferencja - Modułowo Komfortowo Kompaktowo

22 stycznia 2018 roku w Sali Lustrzanej SARPu w Warszawie w briefingu prasowym i debacie polsko-duńskiej udział wzięli eksperci

Czytaj więcej ›
Tematem konferencji, organizowanej dla naszego Klienta Multi Comfort Saint-Gobain, było kompleksowe podejście do nowoczesnego budownictwa modułowego w standardzie pasywnym, spełniającym wymogi standardu Multi Comfort. 22 stycznia 2018 roku w Sali Lustrzanej SARPu w Warszawie w briefingu prasowym i debacie polsko-duńskiej udział wzięli eksperci Multi Comfort Saint-Gobain, BJERG Arkitektur, NILAN i ELMOT z Polski i Skandynawii.
Jeśli, myśląc o budownictwie przyszłości, skupimy się tylko na energooszczędności – stracimy.
Budownictwo pasywne od lat święci triumfy na zachodzie, zwłaszcza w Niemczech, Austrii i Skandynawii. W Polsce kojarzy się wciąż ze wznoszeniem drogich, skomplikowanych obiektów, na których budowę pozwolić mogą sobie najbogatsi ekscentrycy. Firmy BJERG, NILAN i ELMOT, posiadające wieloletnie doświadczenie w realizacji obiektów mieszkalnych i użyteczności publicznej w Skandynawii, we współpracy z Multi Comfort Saint-Gobain postanowiły odczarować mit modułowego domu nieskoenergetycznego.
W konferencji, na którą składały się brefing prasowy i debata polsko-duńska, wzięli udział goście z Danii - założyciel BJERG Arkitektur Kjeld Bjerg oraz właściciel i założyciel NILAN Torben Andersen, a także ekspert od akustyki dr inż. Leszek Dulak z Politechniki Śląskiej. Wśród zgromadzonych w Sali Lustrzanej SARPu nie zabrakło dziennikarzy branżowych, inwestorów, projektantów oraz miłośników budownictwa przyszłości.

Royal Brand PR ze SCAPPA EYEWEAR

Od połowy stycznia do grona klientów naszej agencji dołączył brand, którego korzenie wywodzą się z kolebki europejskiego d

Czytaj więcej ›
Od połowy stycznia do grona klientów naszej agencji dołączył brand, którego korzenie wywodzą się z kolebki europejskiego designu - Włoch. SCAPPA to wyjątkowa, ekskluzywna marka, która w swoim asortymencie posiada ekskluzywne oprawy okularów. Jako agencja będziemy dbać o relacje marki z dziennikarzami, blogerami, a także zajmiemy się aktywnością marki w social mediach oraz działaniami z zakresu marketingu wewnętrznego firmy.

Royal Brand PR dla Glass System

Od grudnia do grona naszych Klientów dołączyła marka Glass System. Klient powierzył nam zadanie budowania świadomości marki

Czytaj więcej ›
Architektura szklana to nasza pasja - zarówno we wnętrzach jak i na fasadach. Tym razem skupimy się na komunikowaniu niezwykle innowacyjnych rozwiązań, mających swoje zastosowanie w nowoczesnych biurach. Od grudnia do grona naszych Klientów dołączyła marka Glass System. Klient powierzył nam zadanie budowania świadomości marki w mediach oraz prowadzenie komunikacji w social media.

25-lecie Pizza Hut w Polsce

Akcja Call of Duty, Pizza Korona w Nowej Odsłonie, a na koniec wyjątkowe oferty na 25-lecie Pizza Hut w Polsce. To wszystko i wi

Czytaj więcej ›
Akcja Call of Duty, Pizza Korona w Nowej Odsłonie, a na koniec wyjątkowe oferty na 25-lecie Pizza Hut w Polsce. To wszystko i wiele innych atrakcji przygotowała Pizza Hut dla swoich Klientów w ostatnim kwartale roku – a my informujemy o tym w mediach drukowanych i w internecie. Jaka oferta specjalna będzie następna?

EQUITONE dołączył do grona naszych Klientów

W październiku podjęliśmy współpracę z marką EQUITONE - producentem unikalnego materiału elewacyjnego z włókno-cementu,

Czytaj więcej ›

W październiku podjęliśmy współpracę z marką EQUITONE - producentem unikalnego materiału elewacyjnego z włókno-cementu, należącym do holdingu ETEX Group. Produkty EQUITONE tworzone są na potrzeby i we współpracy z zespołem architektów.

W ramach podjętej współpracy będziemy wspierać klienta w podejmowanych działaniach marketingowych oraz prowadzonych kampaniach. Nasze działania obejmować będą również media relations oraz wsparcie copywriterskie.

Małe wielkie kroki z Saint-Gobain

Dzień EHS w grupie Sainit-Gobain to święto bezpieczeństwa, zdrowia i środowiska. Przygotowaliśmy z tej okazji projekt specja

Czytaj więcej ›

Dzień EHS w grupie Sainit-Gobain to święto bezpieczeństwa, zdrowia i środowiska. Przygotowaliśmy z tej okazji projekt specjalny.

Big Little Moves to akcja angażująca w działania na rzecz środowiska. Małe wielkie kroki, takie jak dokręcanie kranu czy gaszenie światła mają ogromne znaczenie dla świata. Akcja łączy się z obchodami Dnia EHS, a my przygotowaliśmy koncepcję komunikacji wewnętrznej oraz kreację dla mediów społecznościowych. Przy okazji sami sporo się nauczyliśmy i wdrażamy akcję małych wielkich kroków również w naszym biurze!

Kreujemy dla Creaton

Marka CREATON – niekwestionowany lider wśród producentów dachówek i akcesoriów dachowych, należącym do holdingu ETEX Grou

Czytaj więcej ›
Marka CREATON – niekwestionowany lider wśród producentów dachówek i akcesoriów dachowych, należącym do holdingu ETEX Group poszerzył grono naszych klientów. Działania obejmować będą Media Relations, obsługę mediów społecznościowych, przede wszystkim na portalach Facebook i Instagram, a także szerokie wsparcie copywriterskie. Dodatkowo jako agencja, w kreatywny, jak dla marki Creaton przystało oraz nowatorski sposób będziemy wspierać Klienta w podejmowanych działaniach marketingowych, a także w prowadzonych kampaniach.

AluBook – prestiżowe wydawnictwo dla marki Aluprof

Wraz z firmą Aluprof przygotowaliśmy prestiżowe wydawnictwo firmowe. AluBook to nowatorski projekt, którego celem jest promowa

Czytaj więcej ›
Tworzenie koncepcji, projektowanie layoutu, wywiady z wybitnymi twórcami, skrupulatna redakcja oraz skład i – mamy to! Wraz z firmą Aluprof przygotowaliśmy prestiżowe wydawnictwo firmowe. AluBook to nowatorski projekt, którego celem jest promowanie ciekawych trendów, nowoczesnych realizacji i ważnych twórców w dziedzinie architektury oraz budownictwa. Tematem głównym pierwszego wydania są przemiany architektoniczne na Śląsku.
AluBook to także platforma do wymiany opinii ekspertów. Do pierwszego numeru zaprosiliśmy wybitnych architektów, m.in. Tomasza Koniora, Jana Karpiela, Marcina Steindela oraz Kamila Wiśniewskiego.
Zachęcamy do lektury: https://issuu.com/royalbrand/docs/alubook