Loading...

Aktualności

Royal Brand PR dla Glass System

Od grudnia do grona naszych Klientów dołączyła marka Glass System. Klient powierzył nam zadanie budowania świadomości marki

Czytaj więcej ›
Architektura szklana to nasza pasja - zarówno we wnętrzach jak i na fasadach. Tym razem skupimy się na komunikowaniu niezwykle innowacyjnych rozwiązań, mających swoje zastosowanie w nowoczesnych biurach. Od grudnia do grona naszych Klientów dołączyła marka Glass System. Klient powierzył nam zadanie budowania świadomości marki w mediach oraz prowadzenie komunikacji w social media.

25-lecie Pizza Hut w Polsce

Akcja Call of Duty, Pizza Korona w Nowej Odsłonie, a na koniec wyjątkowe oferty na 25-lecie Pizza Hut w Polsce. To wszystko i wi

Czytaj więcej ›
Akcja Call of Duty, Pizza Korona w Nowej Odsłonie, a na koniec wyjątkowe oferty na 25-lecie Pizza Hut w Polsce. To wszystko i wiele innych atrakcji przygotowała Pizza Hut dla swoich Klientów w ostatnim kwartale roku – a my informujemy o tym w mediach drukowanych i w internecie. Jaka oferta specjalna będzie następna?

EQUITONE dołączył do grona naszych Klientów

W październiku podjęliśmy współpracę z marką EQUITONE - producentem unikalnego materiału elewacyjnego z włókno-cementu,

Czytaj więcej ›

W październiku podjęliśmy współpracę z marką EQUITONE - producentem unikalnego materiału elewacyjnego z włókno-cementu, należącym do holdingu ETEX Group. Produkty EQUITONE tworzone są na potrzeby i we współpracy z zespołem architektów.

W ramach podjętej współpracy będziemy wspierać klienta w podejmowanych działaniach marketingowych oraz prowadzonych kampaniach. Nasze działania obejmować będą również media relations oraz wsparcie copywriterskie.

Małe wielkie kroki z Saint-Gobain

Dzień EHS w grupie Sainit-Gobain to święto bezpieczeństwa, zdrowia i środowiska. Przygotowaliśmy z tej okazji projekt specja

Czytaj więcej ›

Dzień EHS w grupie Sainit-Gobain to święto bezpieczeństwa, zdrowia i środowiska. Przygotowaliśmy z tej okazji projekt specjalny.

Big Little Moves to akcja angażująca w działania na rzecz środowiska. Małe wielkie kroki, takie jak dokręcanie kranu czy gaszenie światła mają ogromne znaczenie dla świata. Akcja łączy się z obchodami Dnia EHS, a my przygotowaliśmy koncepcję komunikacji wewnętrznej oraz kreację dla mediów społecznościowych. Przy okazji sami sporo się nauczyliśmy i wdrażamy akcję małych wielkich kroków również w naszym biurze!

Kreujemy dla Creaton

Marka CREATON – niekwestionowany lider wśród producentów dachówek i akcesoriów dachowych, należącym do holdingu ETEX Grou

Czytaj więcej ›
Marka CREATON – niekwestionowany lider wśród producentów dachówek i akcesoriów dachowych, należącym do holdingu ETEX Group poszerzył grono naszych klientów. Działania obejmować będą Media Relations, obsługę mediów społecznościowych, przede wszystkim na portalach Facebook i Instagram, a także szerokie wsparcie copywriterskie. Dodatkowo jako agencja, w kreatywny, jak dla marki Creaton przystało oraz nowatorski sposób będziemy wspierać Klienta w podejmowanych działaniach marketingowych, a także w prowadzonych kampaniach.

AluBook – prestiżowe wydawnictwo dla marki Aluprof

Wraz z firmą Aluprof przygotowaliśmy prestiżowe wydawnictwo firmowe. AluBook to nowatorski projekt, którego celem jest promowa

Czytaj więcej ›
Tworzenie koncepcji, projektowanie layoutu, wywiady z wybitnymi twórcami, skrupulatna redakcja oraz skład i – mamy to! Wraz z firmą Aluprof przygotowaliśmy prestiżowe wydawnictwo firmowe. AluBook to nowatorski projekt, którego celem jest promowanie ciekawych trendów, nowoczesnych realizacji i ważnych twórców w dziedzinie architektury oraz budownictwa. Tematem głównym pierwszego wydania są przemiany architektoniczne na Śląsku.
AluBook to także platforma do wymiany opinii ekspertów. Do pierwszego numeru zaprosiliśmy wybitnych architektów, m.in. Tomasza Koniora, Jana Karpiela, Marcina Steindela oraz Kamila Wiśniewskiego.
Zachęcamy do lektury: https://issuu.com/royalbrand/docs/alubook

Lipcowa ofensywa w magazynach branżowych

Lipcowe wydania Muratora, Ładnego Domu i katalogu Projekty Domów należą do ekspertów MULTICOMFORT Saint-Gobain oraz partneró

Czytaj więcej ›
Lipcowe wydania Muratora, Ładnego Domu i katalogu Projekty Domów należą do ekspertów MULTICOMFORT Saint-Gobain oraz partnerów programu. Na łamach magazynów znaleźć można reportaże o domach z certyfikatem, a także wywiady ze specjalistami. To materiały, które zwracają uwagę – bogato ilustrowane, pełen szczegółów z procesu budowy oraz anegdot inwestorów, a także specjalistycznych porad. Nie mogło ich zabraknąć na okładkach lipcowych tytułów.

Szkło jest TRENDY

Światło dzienne ujrzał pierwszy numer specjalnego wydawnictwa, które przygotowaliśmy we współpracy z Saint Gobain Building

Czytaj więcej ›
Światło dzienne ujrzał pierwszy numer specjalnego wydawnictwa, które przygotowaliśmy we współpracy z Saint Gobain Building Glass Polska. TRENDBOOK GLASS 2018 to nowatorski projekt dedykowany branży oraz miłośnikom designu – stanowi platformę wymiany opinii uznanych autorytetów architektury i wzornictwa, takich jak Bolesław Stelmach, Katarzyna Rzehak, Claudio Nardi, Iwona Siemaszko-Żakowska i Tadeusz Kamisiński. To przestrzeń poszukiwania inspiracji i poznawania trendów w branży architektury i budownictwa.

Punktem wyjścia do rozmów o szkle stało się dla nas światło. Materiał ten nieodzownie łączy się z istotą światła i jego wpływem na człowieka. Jednakże na poszczególnych stronach Trendbooka czytelnicy znajdą garść inspiracji i rekomendacje funkcjonalnych rozwiązań pokazujących, w jaki sposób dzięki szkłu firma Saint-Gobain wychodzi naprzeciw potrzebom Klientów lub wręcz swoimi działaniami je uświadamia. Potrzeby prywatności, komfortu ciepła i estetyki, jak również bezpieczeństwa, a wszystko dzięki zastosowaniu innowacyjnych, wyróżniających się na rynku, rozwiązań szklanych Saint-Gobain Building Glass Polska.

Przyciągamy aluminium!

Z dużą satysfakcją informujemy o rozpoczęciu współpracy z europejskim liderem w produkcji systemów aluminiowych. Firma Alup

Czytaj więcej ›

Z dużą satysfakcją informujemy o rozpoczęciu współpracy z europejskim liderem w produkcji systemów aluminiowych. Firma Aluprof S.A. produkuje wszystkie systemy aluminiowe dla budownictwa, czyli zestawy różnorodnych elementów przeznaczonych do tworzenia okien, drzwi oraz fasad. Roczne przychody ze sprzedaży Aluprof S.A. przekraczają 266 mln EUR. Aluprof należy do Grupy Kapitałowej Grupa Kęty – spółki zajmującej się przetwórstwem aluminium dla przemysłu budowlanego, motoryzacyjnego, spożywczego i wielu innych.

Marka Aluprof znalazła się w tegorocznym rankingu stu najważniejszych polskich ambasadorów opublikowanym przez tygodni Wprost.

Nasza współpraca obejmuje działania z zakresu m.in. Media Relations, Social Media, Custom Publishing.

Royal Brand dla największej demokracji świata

Czerwiec mija nam pod znakiem nowych wyzwań. Z wielką radością rozpoczęliśmy współpracę z Konsulatem Honorowym Republiki

Czytaj więcej ›
Czerwiec mija nam pod znakiem nowych wyzwań. Z wielką radością rozpoczęliśmy współpracę z Konsulatem Honorowym Republiki Indii we Wrocławiu. W ramach prowadzonych działań będziemy dbali o komunikację medialną instytucji w zakresie organizowanych wydarzeń. Jedyny Konsulat Honorowy Republiki Indii w Polsce znajduje się we Wrocławiu. To tu, pierwszy w historii naszego kraju, Konsul Kartikey Johri organizuje obchody Międzynarodowego Dnia Jogi. Wyjątkowe wydarzenie już w niedzielę, 24 czerwca na Wyspie Piasek Wrocław!
Kartikey Johri pełni funkcję Konsula od lutego 2018 roku. W ostatnich miesiącach konsulat pod jego wodzą realizował ważne dla relacji polsko-indyjskich projekty. Kolejnym jest organizacja Międzynarodowego Dnia Jogi, który jako agencja mamy okazję wspierać medialnie.