Royal Brand Public Relations - nagłówek strony głównej

Jesteś wyjątkowo ambitny, kreatywność to Twoje drugie imię,
a na dodatek lubisz trudne i pasjonujące wyzwania?
Dołącz więc do grona profesjonalistów z Royal Brand PR!

Pracując razem z nami, na pewno możesz liczyć na:

  • Udział w interesujących projektach
  • Pracę z topowymi markami
  • Dostęp do nowoczesnego know-how
  • Doskonałe warunki pracy
  • Świetną atmosferę na co dzień
  • Autonomię managerską
  • Zdecydowany brak nudy!

Aktualne ogłoszenia

Praktykant/Stażystaważne do:
2017-08-31

Zasady

  • praktyka jest bezpłatna, ale z możliwością jej przedłużenia na płatny staż lub stałą współpracę w zależności od wyników pracy
  • praktyka odbywa się pod okiem doświadczonego konsultanta PR
  • praktykant otrzymuje samodzielne stanowisko pracy w biurze agencji

Wymagania

  • dobre pióro - umiejętność szybkiego pisania tekstów dziennikarskich
  • znajomość narzędzi marketingowych i PR
  • umiejętność prowadzenia wielu projektów jednocześnie i działania pod presją czasu
  • komunikatywność
  • silna motywacja do pracy i nastawienie na efekty
  • Mile widziana praktyka w agencjach PR lub działach marketingu firm

Zakres obowiązków

  • pomoc w prowadzeniu działań PR dla klientów agencji
  • budowanie i utrzymywanie relacji z mediami
  • tworzenie oraz dystrybucja materiałów prasowych

Prosimy o przesyłanie aplikacji na adres praca@royalbrand.pl z dopiskiem: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji i załączonym CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji / zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883.

Praca

Praktykant/Stażysta

Zasady

Copyright © Agencja Royal Brand Public Relations Polityka prywatności :: Mapa strony :: Kontakt :: RSS