Royal Brand Public Relations - nagłówek strony głównej

Strefa modnych wnętrz w Domu Handlowym Renoma2017-04-19
Porady architekta, warsztaty z malowania na szkle i niezapomniane zajęcia w towarzystwie Ani i Beaty z bloga Pani to Potrafi. A to wszystko w dobrym tonie radia RAM. Za nami cykliczne już wydarzenie, wpisane w kalendarz DH Renoma, pod nazwą Strefa Modnych Wnętrz. Tym razem organizowane przez naszą Agencję.
Wiosna w formie – czemu nie?2017-03-24
Treningi na rowerkach spinningowych, pokazy Les Mills, wspólne zajęcia z nordic walking oraz kulinarna bitwa blogerów. Wiosnę w Pasażu Grunwaldzkim powitaliśmy na sportowo przy nieocenionym wsparciu klubu Jatomi Fitness i Salat Story.
Nowy Klient – 3THERMO2017-03-15
Od marca nawiązaliśmy współpracę z marką 3Thermo, producentem innowacyjnych, energooszczędnych grzejników podtynkowych. W ramach współpracy zadbamy o relacje z dziennikarzami, działania w mediach społecznościowych oraz udział Klienta w targach, spotkaniach i konferencjach branżowych.
Targowa frekwencja2017-03-10
Jak zawsze towarzyszyliśmy naszym Klientom na ostatnich imprezach targowych. Odwiedziliśmy targi Budownictwa i Kamieniarstwa Tarbud oraz targi Mieszkań i Domów we wrocławskiej Hali Stulecia.
MultiComfort Saint Gobain 2017-03-08
Wygraliśmy przetarg na roczną obsługę projektu MultiComfort Saint Gobain.

MultiComfort to standard dla budownictwa mieszkaniowego połączony z procesem certyfikacyjnym realizowanym wspólnie z Krajową Agencją Poszanowania Energii. W standardzie MC budują renomowane firmy wyspecjalizowane we wznoszeniu domów niskoenergetycznych - pasywnych i energooszczędnych.

W ramach współpracy zrealizujemy kampanię marketingową i PR, skierowaną do odbiorców końcowych oraz developerów i wykonawców.
Przygody z blogerami2017-03-06
Jako Agencja wiemy, że współpraca z influencerami nadaje marce dynamiki i znacznie zwiększa jej rozpoznawalność. Dlatego też pozostajemy w ścisłych relacjach z blogerami i vlogerami. W ostatnim czasie mieliśmy okazję współpracować z Panią Katarzyną Bobocińską z bloga conchitahome.pl oraz Panią Urszulą Michalak z bloga interiorsdesignblog.com. Pani Kasia oprócz wpisów na bloga i cudownych sesji zdjęciowych była korespondentką Polskich Fabryk Porcelany Ćmielów i Chodzież S.A. podczas renomowanych, międzynarodowych targów wyposażenia wnętrz i ogrodów AMBIENTE 2017. Na czas wydarzenia blogerka przejęła media społecznościowe marki, na których internauci mogli na bieżąco obserwować relację z imprezy. Rezultaty współpracy marki z autorką można zobaczyć między innymi tutaj: http://www.conchitahome.pl/2016/12/india-na-swiatecznym-stole-ethnic-chic.html. Efekty współpracy z Panią Urszulą są widoczne nie tylko na łamach bloga, ale też w najnowszym wydaniu magazynu Weranda. (http://interiorsdesignblog.com/energetyczna-i-wiosenna-wielkanoc/)
Cicho, cicho, cichuteńko - wspieramy Stowarzyszenie na rzecz lepszej akustyki w budynkach2017-03-01
Stowarzyszenie Komfort Ciszy powierzyło nam przeprowadzenie kilkumiesięcznej kampanii w mediach, mającej na celu propagowanie wiedzy na temat wpływu akustyki budynków na komfort, zdrowie i produktywność użytkowników.
Trwałe relacje2017-02-15
Wspólna praca, sprawdzona ekipa, częste spotkania i duża dawka zaufania. To wszystko sprawia, że z Klientami pracujemy przez długie lata. Przełom roku to kolejne przedłużenie umów m.in. z firmą Polbruk, Roto Okna Dachowe czy Eurofirany.
Za nami kolejne mikołajki w Pasażu Grunwaldzkim2016-12-09
Mikołajkowy weekend, który zorganizowaliśmy w Pasażu to prawdopodobnie najdłuższe Mikołajki w całym mieście. Podczas trwającego trzy dni wydarzenia (weekend 3 i 4 grudnia oraz wtorek 6 grudnia), dzieci spotkały się ze św. Mikołajem i wzięły udział w licznych atrakcjach.

Pierwszego dnia centrum zamieniło się w Planetę Robotów. W specjalnej strefie każdy miał możliwość zbudowania robota z klocków Lego Mindstorms oraz poznania interaktywnego RoboMikołaja i RoboRenifera. Na najmłodszych czekały również występy sceniczne, pokazy iluzjonisty i kulinarne warsztaty. W niedzielę, w świątecznym miasteczku ze stoiskami różnych marek, można było wybrać ciekawe prezenty z oferty salonów: Saturn, English Home, Pura Linea, Douglas, Denique, czy np. Grycan i Costa Coffee, a także wykonać darmowy manicure i makijaż. We wtorek św. Mikołaj wręczył wszystkim dzieciom prezenty. Na każdego czekało również pamiątkowe zdjęcie z wyjątkowym gościem prosto z Laponii.

Następne mikołajki za rok. Do zobaczenia!
Gala finałowa QLA za nami!2016-11-10
4 listopada, uroczystą galą finałową, zakończyliśmy tegoroczną edycję międzynarodowego konkursu Quarry Life Award, organizowanego przez grupę HeidelbergCement. Międzynarodowy konkurs adresowany do środowisk akademickich i organizacji przyrodniczych ma na celu popularyzację wiedzy na temat bioróżnorodności terenów kopalni surowców mineralnych, jak również wspieranie projektów naukowo-dydaktycznych w zakresie ochrony przyrody. W tym roku Quarry Life Award zgromadziło aż 21 projektów badawczych z całej Polski. Wszystkie projekty zgłoszone przez laureatów polskiej edycji Quarry Life Award biorą również udział w rywalizacji międzynarodowej, której wyniki poznamy 8 grudnia podczas uroczystej Gali finałowej w Brukseli. Trzecia edycja konkursu HeidelbergCement organizowana jest w 22 krajach na całym świecie, a pula nagród na szczeblu międzynarodowym wynosi 80 tys. euro.

www.quarrylifeaward.com
 PoprzednieNastępne 

2017-10-26

— Zespół agencji przygotował dla marki MULTICOMFORT Saint-Gobain i jej partnera spotkanie prasowe w wyjątkowym domu niskoenergetycznym w Chorzowie. (...) Za pośrednictwem streamingu live eksperci Sain-Gobain mieli okazję oprowadzić Fejsbukowiczów po wnętrzach, a dron zapewnił wszystkim najlepszy widok.2017-10-25

— Wraz z naszym Klientem, Stowarzyszeniem Komfort Ciszy zorganizowaliśmy spotkanie dla dziennikarzy mediów informacyjnych, kobiecych i wnętrzarskich, podczas którego nasi eksperci poruszyli temat właściwej akustyki we wnętrzach.2017-10-14

— Razem z Dolnośląskiem Centrum Ginekologii, firmą Avon oraz fundacją Rak&Roll zorganizowaliśmy w Pasażu Grunwaldzkim dzień bezpłatnych badań i konsultacji lekarskich dla kobiet.2017-10-14

— Już po raz drugi uczestniczyliśmy w przygotowaniu Strefy Modnych Wnętrz w Domu Handlowym Renoma. Tym razem wraz z zaproszonymi gośćmi i jak zawsze z Radiem RAM wzięliśmy na tapetę jesienne trendy. Co zrobić, żeby nasze wnętrza zapełniły się pozytywna energią i magią światła?
Copyright © Agencja Royal Brand Public Relations Polityka prywatności :: Mapa strony :: Kontakt :: RSS