Royal Brand Public Relations - nagłówek strony głównej

Lipcowe tempo2017-07-02
Mimo wakacyjnego czasu nie zwalniamy tempa i witamy na naszym pokładzie nowego Klienta. W lipcu nawiązaliśmy współpracę z marką CEDRAL – producentem systemów elewacyjnych. W naszych działaniach obejmujących między innymi media relations, obsługę mediów społecznościowych i wsparcie copywriterskie, podkreślamy unikalne właściwości deski elewacyjnej CEDRAL, nawiązując jednocześnie do najnowszych trendów w designie i architekturze.
Mebel nie jedno ma imię2017-06-15
Z początkiem lipca podjęliśmy współpracę z firmą Wajnert Meble, która od ponad 30 lat zajmuje się produkcją wysokiej jakości mebli tapicerowanych i systemowych. Jako agencja będziemy dbać o relacje marki z dziennikarzami, blogerami a także architektami wnętrz. Wzlecimy na wyżyny kreatywności, aby wspomóc firmę w prowadzonych działaniach, kampaniach i branżowych przedsięwzięciach. Zadbamy również o ciekawy content w mediach społecznościowych.
Royal Brand akustycznie…2017-06-11
Do grona naszych Klientów dołączyła kolejna marka koncernu Saint-Gobain. Ecophon to producent systemów akustycznych, ale przede wszystkim firma, dla której najważniejsze jest hasło - Dźwięk wpływa na ludzi. W naszej współpracy skupimy się na szerzeniu misji Ecophon, którą jest edukacja dotycząca wpływu hałasu na zdrowie oraz idea zrównoważonego rozwoju. Działania obejmują między innymi media relations, wsparcie w zakresie mediów społecznościowych i współpracę z influencerami.
Inteligentne rozwiązania pod lupą2017-06-01
W czerwcu rozpoczęliśmy współpracę z koncernem Gretsch-Unitas – producentem z branży techniki okiennej i drzwiowej. To firma z ponad 100-letnią tradycją będąca liderem na europejskim rynku. W naszych działaniach skupimy się na innowacyjnych rozwiązaniach stosowanych przez GU. Współpraca obejmuje między innymi media relations, obsługę mediów społecznościowych i wsparcie copywriterskie.
Strefa modnych wnętrz w Domu Handlowym Renoma2017-04-19
Porady architekta, warsztaty z malowania na szkle i niezapomniane zajęcia w towarzystwie Ani i Beaty z bloga Pani to Potrafi. A to wszystko w dobrym tonie radia RAM. Za nami cykliczne już wydarzenie, wpisane w kalendarz DH Renoma, pod nazwą Strefa Modnych Wnętrz. Tym razem organizowane przez naszą Agencję.
Wiosna w formie – czemu nie?2017-03-24
Treningi na rowerkach spinningowych, pokazy Les Mills, wspólne zajęcia z nordic walking oraz kulinarna bitwa blogerów. Wiosnę w Pasażu Grunwaldzkim powitaliśmy na sportowo przy nieocenionym wsparciu klubu Jatomi Fitness i Salat Story.
Nowy Klient – 3THERMO2017-03-15
Od marca nawiązaliśmy współpracę z marką 3Thermo, producentem innowacyjnych, energooszczędnych grzejników podtynkowych. W ramach współpracy zadbamy o relacje z dziennikarzami, działania w mediach społecznościowych oraz udział Klienta w targach, spotkaniach i konferencjach branżowych.
Targowa frekwencja2017-03-10
Jak zawsze towarzyszyliśmy naszym Klientom na ostatnich imprezach targowych. Odwiedziliśmy targi Budownictwa i Kamieniarstwa Tarbud oraz targi Mieszkań i Domów we wrocławskiej Hali Stulecia.
MultiComfort Saint Gobain 2017-03-08
Wygraliśmy przetarg na roczną obsługę projektu MultiComfort Saint Gobain.

MultiComfort to standard dla budownictwa mieszkaniowego połączony z procesem certyfikacyjnym realizowanym wspólnie z Krajową Agencją Poszanowania Energii. W standardzie MC budują renomowane firmy wyspecjalizowane we wznoszeniu domów niskoenergetycznych - pasywnych i energooszczędnych.

W ramach współpracy zrealizujemy kampanię marketingową i PR, skierowaną do odbiorców końcowych oraz developerów i wykonawców.
Przygody z blogerami2017-03-06
Jako Agencja wiemy, że współpraca z influencerami nadaje marce dynamiki i znacznie zwiększa jej rozpoznawalność. Dlatego też pozostajemy w ścisłych relacjach z blogerami i vlogerami. W ostatnim czasie mieliśmy okazję współpracować z Panią Katarzyną Bobocińską z bloga conchitahome.pl oraz Panią Urszulą Michalak z bloga interiorsdesignblog.com. Pani Kasia oprócz wpisów na bloga i cudownych sesji zdjęciowych była korespondentką Polskich Fabryk Porcelany Ćmielów i Chodzież S.A. podczas renomowanych, międzynarodowych targów wyposażenia wnętrz i ogrodów AMBIENTE 2017. Na czas wydarzenia blogerka przejęła media społecznościowe marki, na których internauci mogli na bieżąco obserwować relację z imprezy. Rezultaty współpracy marki z autorką można zobaczyć między innymi tutaj: http://www.conchitahome.pl/2016/12/india-na-swiatecznym-stole-ethnic-chic.html. Efekty współpracy z Panią Urszulą są widoczne nie tylko na łamach bloga, ale też w najnowszym wydaniu magazynu Weranda. (http://interiorsdesignblog.com/energetyczna-i-wiosenna-wielkanoc/)
Następne 

2017-07-02

— Mimo wakacyjnego czasu nie zwalniamy tempa i witamy na naszym pokładzie nowego Klienta. W lipcu nawiązaliśmy współpracę z marką CEDRAL – producentem systemów elewacyjnych.2017-06-15

— Z początkiem lipca podjęliśmy współpracę z firmą Wajnert Meble, która od ponad 30 lat zajmuje się produkcją wysokiej jakości mebli tapicerowanych i systemowych.2017-06-11

— Do grona naszych Klientów dołączyła kolejna marka koncernu Saint-Gobain...2017-06-01

— W czerwcu rozpoczęliśmy współpracę z koncernem Gretsch-Unitas – producentem z branży techniki okiennej i drzwiowej.
Copyright © Agencja Royal Brand Public Relations Polityka prywatności :: Mapa strony :: Kontakt :: RSS