Royal Brand Public Relations - nagłówek strony głównej
Roto
Roto Okna Dachowe stawia na szkolenia
Duże zainteresowanie na Targach TARBUD 2017
Roto na targach INTERBUD w Łodzi
Praktyczne warsztaty
Estetyczny dach – poznaj triki od Roto Okna Da...
Duże zainteresowanie na Targach TARBUD 2017
2017-03-27

 

W miniony weekend Dolnoślązacy mieli okazję zapoznać się z najnowszymi propozycjami Roto Okna Dachowe. Eksperci firmy zaprezentowali na branżowych Targach Budownictwa i Kamieniarstwa TARBUD we Wrocławiu systemowe rozwiązania okienne dla aranżacji ciepłych i wygodnych poddaszy.

W tegorocznej edycji targów wzięło udział 200 wiodących producentów i dostawców materiałów budowalnych nie tylko z Polski, ale także Chin. Przez trzy dni trwania branżowych atrakcji stoiska w Hali Stulecia odwiedziło około 10 tys. zwiedzających.

Kompleksowo o dachu

Roto Okna Dachowe wystawiało swoje produkty w doborowym towarzystwie firm Rheinzink i Rathscheck – Zaglądając na nasze stoisko, goście Targów TARBUD mieli okazję zapoznać się z pełną, nowoczesną ofertą branży dekarskiej. To z pewnością główny powód ogromnego zaintersowania – mówi Monika Hermanowicz-Górny, Kierownik Marketingu Roto Okna Dachowe i dodaje – Każdy, kto szukał odpowiedzi na pytania dotyczące funkcjonalnych i ciepłych okien dachowych, mógł z bliska zobaczyć, jak działa technologia Termo-bloku WD i zestawy montażowo-izolacyjne MDA. Z kolei inwestorzy poszukujący inspiracji z zainteresowaniem rozmawiali o połączeniach wielokrotnych, które pokazaliśmy na przykładzie okna fasadowego R1 i dachowego Designo R8. Co istotne, nasi goście mogli płynnie przejść od tematu okien dachowych do innych zagadnień z zakresu estetyki dachu.

Poza rozwiązaniami dla branży dekarskiej na największych, dolnośląskich targach budowlanych prezentowane były nowatorskie rozwiązania w obszarze projektowania przestrzeni zewnętrznej, wykorzystania kamienia w budownictwie i wyposażenia wnętrz oraz ekologiczne i ekonomiczne podejście do architektury. Goście mieli okazję wziąć udział w szeregu seminariów oraz pokazów.

Już teraz eksperci Roto Okna Dachowe przygotowują się do kolejnych targów w Katowicach i w Warszawie, gdzie również zaprezentują propozycje energooszczędnych okien połaciowych. Serdecznie zapraszamy!

 Poprzedni wpisNastępny wpis 

© Agencja Royal Brand PR udziela zgody przedstawicielom mediów na kopiowanie powyższego materiału oraz wykorzystywanie informacji w nim zawartych do celów redakcyjnych. Prosimy o autoryzację gotowego materiału redakcyjnego przed jego publikacją.

Agencja Royal Brand PR  »  tel./fax. 71 342 30 15  »  e-mail: biuro@royalbrand.pl

Obsługa Klienta: tel. 71 723 72 17, 71 723 73 07, 71 723 73 47


Nieprzeciętny dom parterowy

Multi-comfort:   Kolejny dom zbudowany z MULTICOMFORT Saint-Gobain Przeciętny proces inwestycyjny trwa około 22 miesięcy. W większości przypadków koszty budowy domu są wyższe o 25% od prognozowanych. W ogólnym rozrachunku należy uwzglęRoto Okna Dachowe stawia na szkolenia

Roto:   Stałe doskonalenie umiejętności to jedyna gwarancja rozwoju przedsiębiorstwa i pracującego w nim zespołu. Idąc tym tropem, firma Roto Okna Dachowe zaplanowała dla swoich pracowników i partnerów szereg różnorodnycDuże zainteresowanie na Targach TARBUD 2017

Roto:   W miniony weekend Dolnoślązacy mieli okazję zapoznać się z najnowszymi propozycjami Roto Okna Dachowe. Eksperci firmy zaprezentowali na branżowych Targach Budownictwa i Kamieniarstwa TARBUD we Wrocławiu systemowe rozwiązania okienne dRoto na targach INTERBUD w Łodzi

Roto: Energooszczędne i innowacyjne technologie, nowoczesny design i funkcjonale rozwiązania - w dniach 10-12 marca 2017 r. uczestnicy Targów Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz Interbud mieli okazję poznać na żywo zalety okien dachowy
Copyright © Agencja Royal Brand Public Relations Polityka prywatności :: Mapa strony :: Kontakt :: RSS