Royal Brand Public Relations - nagłówek strony głównej
Roto
Roto Okna Dachowe stawia na szkolenia
Duże zainteresowanie na Targach TARBUD 2017
Roto na targach INTERBUD w Łodzi
Praktyczne warsztaty
Estetyczny dach – poznaj triki od Roto Okna Da...
Roto na targach INTERBUD w Łodzi
2017-03-14

Energooszczędne i innowacyjne technologie, nowoczesny design i funkcjonale rozwiązania - w dniach 10-12 marca 2017 r. uczestnicy Targów Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz Interbud mieli okazję poznać na żywo zalety okien dachowych Roto.

W tym roku w Hali EXPO Łódź zgromadziło się aż 236 wystawców z branży budowlanej, remontowej oraz wyposażenia wnętrz. Osoby zaangażowane w budowę domu, remont lub aranżację mieszkania miały okazję zasięgnąć wiedzy na temat produktów i technologii bezpośrednio u producentów, fachowców czy też dekoratorów wnętrz i architektów. Zadbano również o dodatkową porcję wiedzy w postaci warsztatów, pokazów wirtualnej rzeczywistości czy spotkań z doradcami.

Dach estetyczny i ciepły

Organizatorzy tegorocznej edycji poświęcili szczególnie dużo miejsca zagadnieniu aranżacji dachu, gromadząc w Hali EXPO Łódź największą w Polsce ofertę pokryć i okien połaciowych wiodących producentów – każde kolejne spotkanie z przyszłymi inwestorami i profesjonalistami z branży dekarskiej utwierdza nas w przekonaniu, że rośnie zapotrzebowanie na produkty wysokiej jakości, innowacyjne i przyjazne środowisku. Portfolio Roto od dawna jest przygotowane na realizację potrzeb świadomych i wymagających klientów – mówi Monika Hermanowicz-Górny i dodaje – Na targach Interbud zaprezentowaliśmy nasze rozwiązania dla dachu estetycznego i przede wszystkim ciepłego. Przyszli inwestorzy mogli zobaczyć przekroje trzech różnych modeli okien z zastosowaniem zestawu montażowo-izolacyjnego MDA, który zapewnia lepszą izolacje termiczną poddasza, a także ułatwia prace dekarskie. Na stanowisku „Dach Od Kuchni” nie mogło zabraknąć nowości, czyli nowoczesnego modelu drewnianego okna obrotowego RotoQ-4 w imponujących wymiarach 134x160. Duże zainteresowanie również wzbudził ekspozytor prezentujący okno fasadowe R1 w kombinacji z połaciowym oknem Designo R8.

Sezon targowy w pełni. Już teraz zapraszamy do Wrocławia na Targi Branży Budowlanej i Kamieniarskiej TARBUD w Hali Stulecia, gdzie również swoją ofertę zaprezentują producenci tworzący projekt „Dach Od Kuchni”.

 Poprzedni wpisNastępny wpis 

© Agencja Royal Brand PR udziela zgody przedstawicielom mediów na kopiowanie powyższego materiału oraz wykorzystywanie informacji w nim zawartych do celów redakcyjnych. Prosimy o autoryzację gotowego materiału redakcyjnego przed jego publikacją.

Agencja Royal Brand PR  »  tel./fax. 71 342 30 15  »  e-mail: biuro@royalbrand.pl

Obsługa Klienta: tel. 71 723 72 17, 71 723 73 07, 71 723 73 47


Dziecko potrzebuje ciszy

Ecophon:   Dziecko narażone na hałas może mieć problemy rozwojowe, kłopoty z nauką i nadpobudliwością. Bezustanny hałas, który nam obecnie towarzyszy, i na który przestaliśmy zwracać uwagę, nCzy można sterować całym domem?

G-U:   Sterowanie domem z drugiego końca świata jest możliwe i coraz bardziej popularne. To duże ułatwienie, ale też zwiększenie bezpieczeństwa. Dom zdalnie sterowany kojarzy się nam z koncepcją inteligentnych rNowe brzmienie i świetny design– panele dźwiękochłonne Akusto One od Ecophon

Ecophon:   Nowe brzmienie i świetny design– panele dźwiękochłonne Akusto One od Ecophon Dobra akustyka w pomieszczeniu poprawia zdolność koncentracji i wydajność, pozwala również zmniejszyć pBezpieczny dom w wakacje

G-U: Wakacje to czas, w którym odnotowuje się najwięcej włamań. Złodzieje potrafią pokonać wiele przeszkód, dlatego dokładne zabezpieczenie domu przed wakacyjnym wyjazdem może się opłacić. Doświadczony złodziej jest w stanie w
Copyright © Agencja Royal Brand Public Relations Polityka prywatności :: Mapa strony :: Kontakt :: RSS