Royal Brand Public Relations - nagłówek strony głównej
Isover
100 tys. zł czeka na dwa miasta w akcji „Cies...
Fasada nie tylko od parady
Testy akustyczne w domu energooszczędnym [case ...
Jesienią czas na termomodernizację obiektów i...
Mało energii – wielkie efekty - niskoenergety...
100 tys. zł czeka na dwa miasta w akcji „Ciesz się ciszą”!
2016-09-25

Do połowy listopada potrwa ogólnopolska akcja zwracająca uwagę na znaczenie ciszy dla naszego zdrowia, nastroju czy komfortu pracy. W ramach inicjatywy możemy mierzyć poziom natężenia dźwięku w pomieszczeniach, w których przebywamy i wygrywać nagrody. 100 tys. zł czeka na dwa zwycięskie miasta.

Kupując mieszkanie lub dom oceniamy jego wygląd, lokalizację czy wykończenie. Rzadko kiedy zwracamy uwagę na to, czy zastosowane materiały zapewniają odpowiedni komfort akustyczny.

Korzyści z dobrze wyciszonych pomieszczeń są niebagatelne, zarówno dla naszego zdrowia, dobrego samopoczucia, skutecznego odpoczynku, jak i efektywnej pracy oraz komunikacji z innymi.

Kampania informacyjno-społeczna „Ciesz się ciszą”, organizowana przez Stowarzyszenie „Komfort Ciszy” oraz markę ISOVER, ma na celu pokazanie korzyści płynących z komfortu akustycznego, ale także zagrożeń, jakie niesie ze sobą nadmierny hałas. W tym celu powstała specjalna aplikacja, która pozwala mierzyć poziom natężenia dźwięku w pomieszczeniach. Na najbardziej zaangażowanych użytkowników czekają nagrody. W każdym tygodniu akcji, osoba, która wykona najwięcej pomiarów, otrzymuje zestaw relaksacyjny.

Główne nagrody w konkursie są dostępne dla 2 zwycięskich miast. Podczas trwania kampanii prowadzone są dwa rankingi pokazujące, w którym mieście wykonano najwięcej pomiarów oraz mieszkańcy, którego miasta są najbardziej zaangażowani (stosunek ilości pomiarów do liczny mieszkańców).

Jest o co walczyć. Zwycięskie miasta w każdym z rankingów otrzymają po 50 tys. złotych na renowację wybranego budynku użytku publicznego. – Wiele badań, przeprowadzonych w ostatnich latach zwłaszcza w Skandynawii, potwierdza niebagatelny wpływ komfortu akustycznego na nasze zdrowie. Zdaniem naukowców cisza przyczynia się do redukcji stresu i napięć nerwowych. Podczas ciszy nasz mózg ma lepsze warunki do pracy – łatwiej identyfikuje emocje i pobudza kreatywność. Ponad 90% czasu przebywamy w budynkach, dlatego chcemy podnieść świadomość istoty komfortu akustycznego w budynkach i zachęcić mieszkańców miast, aby wspólnie powalczyli o wartościową nagrodę dla miejsca, w którym żyją – mówi Benedykt Korduła, Dyrektor Marketingu ISOVER, współorganizator akcji.

Aplikację z miernikiem decybeli można pobrać na urządzenia mobilne z Google Play i App Store. Akcja potrwa do 15 listopada. Więcej informacji i ciekawostek na temat ciszy można zaleźć na stronie: www.cieszsiecisza.pl.

Akcję „Ciesz się ciszą” w bardzo oryginalnym i zabawnym filmie promują Kamil Stoch i Stefan Hula. Link do filmu: https://www.youtube.com/watch?v=gtB-sqPoPl4

 Poprzedni wpisNastępny wpis 

© Agencja Royal Brand PR udziela zgody przedstawicielom mediów na kopiowanie powyższego materiału oraz wykorzystywanie informacji w nim zawartych do celów redakcyjnych. Prosimy o autoryzację gotowego materiału redakcyjnego przed jego publikacją.

Agencja Royal Brand PR  »  tel./fax. 71 342 30 15  »  e-mail: biuro@royalbrand.pl

Obsługa Klienta: tel. 71 723 72 17, 71 723 73 07, 71 723 73 47


Nieprzeciętny dom parterowy

Multi-comfort:   Kolejny dom zbudowany z MULTICOMFORT Saint-Gobain Przeciętny proces inwestycyjny trwa około 22 miesięcy. W większości przypadków koszty budowy domu są wyższe o 25% od prognozowanych. W ogólnym rozrachunku należy uwzglęRoto Okna Dachowe stawia na szkolenia

Roto:   Stałe doskonalenie umiejętności to jedyna gwarancja rozwoju przedsiębiorstwa i pracującego w nim zespołu. Idąc tym tropem, firma Roto Okna Dachowe zaplanowała dla swoich pracowników i partnerów szereg różnorodnycDuże zainteresowanie na Targach TARBUD 2017

Roto:   W miniony weekend Dolnoślązacy mieli okazję zapoznać się z najnowszymi propozycjami Roto Okna Dachowe. Eksperci firmy zaprezentowali na branżowych Targach Budownictwa i Kamieniarstwa TARBUD we Wrocławiu systemowe rozwiązania okienne dRoto na targach INTERBUD w Łodzi

Roto: Energooszczędne i innowacyjne technologie, nowoczesny design i funkcjonale rozwiązania - w dniach 10-12 marca 2017 r. uczestnicy Targów Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz Interbud mieli okazję poznać na żywo zalety okien dachowy
Copyright © Agencja Royal Brand Public Relations Polityka prywatności :: Mapa strony :: Kontakt :: RSS