Royal Brand Public Relations - nagłówek strony głównej
Pasaż Grunwaldzki
Przyjdź na finał Blog Day 2016 z udziałem Paw...
Skomponuj swój posiłek w Pasażu Grunwaldzkim
Jury wybrało finalistów Blog Day 2016
Skosztuj Dolnego Śląska w Pasażu Grunwaldzkim
Oznakuj rower – unikniesz kradzieży. Ostatnia...
Jury wybrało finalistów Blog Day 2016
2016-08-15

Zakończył się kolejny etap konkursu Blog Day 2016 na najlepsze blogi mieszkańców Dolnego Śląska. Jury spośród 148 zgłoszonych platform wybrało 20 finałowych, po pięć z każdej kategorii. Spośród nich w otwartym głosowaniu wybrany zostanie zwycięzca kategorii „Blog Internautów”. Każdy może oddać swój głos do 31 sierpnia.

Do tegorocznej edycji konkursu Blog Day, organizowanego po raz szósty przez Pasaż Grunwaldzki, napłynęło 148 zgłoszeń. Tradycyjnie największym zainteresowaniem cieszyła się kategoria „Kultura i Pasje”, do której zakwalifikowano 81 blogów.

Spośród wszystkich uczestników jury konkursu wybrało już 20, po 5 w każdej z kategorii: „Moda i Uroda”, „Kultura i Pasje”, „Kulinaria” i „FotoBlog”. Oceny i wyboru dokonali: Marta Hennig, autorka nagrodzonego w ubiegłym roku bloga Codziennie fit, Dawid Tymiński, laureat Blog Day 2015, autor bloga Secondhand Dandy, Bartek Sadowski – fotograf oraz dziennikarki: Katarzyna Kaczorowska (Gazeta Wrocławska) i Agnieszka Kołodyńska-Walków (Redakcja wroclaw.pl).

Z kolei o zwycięzcy piątej kategorii zadecydują Internauci. Od 17 do 31 sierpnia na fanpage’u Blog Day Wrocław potrwa głosowanie na „Blog Internautów”– każdego dnia można oddać jeden głos na wybrany blog z finałowej dwudziestki. Na uczestników głosowania również czekają nagrody – 5 osób, które najciekawiej uargumentują swój wybór, otrzyma zestawy upominków od organizatora konkursu – CHR Pasaż Grunwaldzki.

Zwycięzcy wszystkich kategorii ogłoszeni zostaną w sobotę 3 września podczas finału Blog Day 2016. Z nominowanymi blogami oraz szczegółami konkursu można się zapoznać na stronach: www.pasazgrunwaldzki.pl oraz www.facebook.com/BlogDayWroclaw.

Lista nominowanych:

Moda i uroda

www.vademecumstylu.pl/

www.stylowyslowotok.pl

www.prusakfashion.blogspot.com/

www.notsomiserablelife.blogspot.com/

www.grubszesprawy.pl/

Kultura i Pasje

www.panitopotrafi.blogspot.com

www.hakierka.pl/

www.joulenka.pl/

www.ohmydad.pl/

www.pokreslone.blogspot.com/

Kulinaria

www.wroclawskiejedzenie.pl/

www.kuchniaturzturz.wordpress.com/

www.food2.pl/

www.malacukierenka.pl/

www.mojebistro.pl/

FotoBlog

www.travelmenu.pl/www.niespodziane.blogspot.com/

www.lkedzierski.com/

www.jacsie.pl/

www.edekimy.pl/

 

 Poprzedni wpisNastępny wpis 

© Agencja Royal Brand PR udziela zgody przedstawicielom mediów na kopiowanie powyższego materiału oraz wykorzystywanie informacji w nim zawartych do celów redakcyjnych. Prosimy o autoryzację gotowego materiału redakcyjnego przed jego publikacją.

Agencja Royal Brand PR  »  tel./fax. 71 342 30 15  »  e-mail: biuro@royalbrand.pl

Obsługa Klienta: tel. 71 723 72 17, 71 723 73 07, 71 723 73 47


Pamięć na pilota

G-U: Wielki pęk kluczy, który często gubimy może sprawić nam kłopot. Okazuje się, że klucze mogą zostać zastąpione kartami lub brelokami. Nowe technologie wkraczają do naszych domów i zapobiegają wielu kłopotom.   Gdy zacW budynkach będzie ciszej

Ecophon: Na początku 2018 roku zacznie obowiązywać nowa norma akustyczna. Oznacza to spore zmiany dla architektów i projektantów, a ich skutki odczujemy wszyscy. Ciszej będzie w szkołach, szpitalach, urzędach, czy na basenach.   PolGłośne restauracje odbierają apetyt

Ecophon: Z roku na rok coraz więcej Polaków odwiedza restauracje. Jesteśmy bardziej świadomymi i wymagającymi konsumentami. Niewiele osób jednak zdaje sobie sprawę z tego, że na jakość jedzenia i atmosferę w restauracji ma wpływ&hellipJeden klucz dla całego domu

G-U: Ogromny pęk kluczy w kieszeni lub torebce może odejść do lamusa. Jeden klucz jest już w stanie otworzyć wszystkie drzwi w domu. Systemy klucza, bo o nich mowa, są bezpieczne i przede wszystkim wygodne.   Nie trze
Copyright © Agencja Royal Brand Public Relations Polityka prywatności :: Mapa strony :: Kontakt :: RSS