Royal Brand Public Relations - nagłówek strony głównej
Rajapack
Lato w mieście..Poznaj drobiazgi, które uatrak...
Co można kupić w sieci?
Trzy kroki do obrandowania przesyłek
Jeśli urlop, to remont. Jak zabezpieczyć miesz...
Bezszelestne przesyłki - dlaczego warto stosowa...
Bezszelestne przesyłki - dlaczego warto stosować wypełniacze?
2016-06-28

 

Do jednych z najważniejszych wyznaczników profesjonalizmu firmy zalicza się dbałość o satysfakcję klienta oraz odpowiednie zabezpieczenie produktów w trakcie przesyłki. Dlatego tak ważne jest ochrona towaru i jego odpowiednia ekspozycja.

Jakość dostarczanych przesyłek stała się dziś wizytówką i formą relacji firmy z klientem. Prowadząc biznes, którego elementem jest wysyłka produktów, zdajemy sobie sprawę z tego, że nie mamy wpływu na niektóre czynniki transportu. Zaliczyć do nich możemy m.in. zły stan dróg czy nieostrożność kurierów. Mimo to jesteśmy w stanie zapobiec uszkodzeniu naszych towarów i zapewnić przesyłanym produktom maksymalne bezpieczeństwo. Jak zadbać o zadowolenie klienta? Warto skorzystać z różnego rodzaju wypełniaczy, które nie tylko pozwalają na zamortyzowanie wstrząsów w trakcie przewozu, ale pomogą również estetycznie zaprezentować produkt.

Małe pozostaje piękne

Nie zawsze możliwe jest idealne dopasowanie opakowania produktu, szczególnie, kiedy jest on niewielki lub składa się z kilku części. Aby zapewnić mu bezpieczeństwo podczas transportu, należy dokładnie wypełnić powstałe luki i wolne przestrzenie. Zadanie to doskonale wykonają ozdobne kolorowe wypełniacze wykonane ze spiralnych, papierowych włókien. Wypełniacz tego typu nie tylko utrzymuje swój kształt, dzięki czemu produkt jest odpowiednio unieruchomiony, ale pełni również funkcję dekoracyjną.

Miękko, jak na poduszce

Większe gabarytowo produkty skutecznie zabezpieczymy wypełniaczami w formie foliowych poduszek składających się w 99% z powietrza. Pozwalają one unieruchomić produkt i zamortyzować ewentualne wstrząsy. Skutecznie chronią wszelkie towary przed przemieszczaniem się w opakowaniu podczas dostawy. Ich zaletą jest to, że nie rozsypują się podczas otwierania paczki, co ułatwia klientowi rozpakowanie przesyłki.

Otulone wyjątkową ochroną

Do zabezpieczenia delikatnych przedmiotów RAJAPACK oferuje dedykowane wypełniacze wykonane z pianki polietylenowej. Ten materiał idealnie chroni towary przed zarysowaniem i uszkodzeniami mechanicznymi. Na rynku dostępnych jest wiele rozwiązań z pianki PE: folie piankowe, które idealnie sprawdzą się do owijania szkła i polerowanego drewna, arkusze separujące produkty czy poduszki wypełnione granulatem z pianki.

Po więcej inspiracji zapraszamy na stronę www.rajapack.pl

 Poprzedni wpisNastępny wpis 

© Agencja Royal Brand PR udziela zgody przedstawicielom mediów na kopiowanie powyższego materiału oraz wykorzystywanie informacji w nim zawartych do celów redakcyjnych. Prosimy o autoryzację gotowego materiału redakcyjnego przed jego publikacją.

Agencja Royal Brand PR  »  tel./fax. 71 342 30 15  »  e-mail: biuro@royalbrand.pl

Obsługa Klienta: tel. 71 723 72 17, 71 723 73 07, 71 723 73 47


Zdrowy budynek, czyli jaki?

Ecophon:  Zrównoważone budownictwo przyjazne środowisku, ale mające również wpływ na komfort ludzi staje się coraz bardziej popularne. Materiały budowlane oparte na naturalnych składnikach trafiają do nowoczesnych biurowców, twoNowość! Elegancja akustyki z nowym systemem Focus

Ecophon:   Ecophon Focus™ to najszersza rodzina produktów marki Ecophon stworzona z myślą o ludziach i ich potrzebach. Linia sufitów podwieszanych Focus wyróżnia się znakomitymi parametrami akustycznyKonferencja dla architektów – Ecophon pokazał najnowsze rozwiązania

Ecophon:   5 października odbyła się uroczysta prezentacja nowego rozwiązania Ecophon w grupie systemów Focus. Nowa krawędź płyt FocusTM Ez ma ogromne możliwości zastosowań i niespotykany dotychczas układ geometryczny powierzchni sufitHałas utrudnia leczenie

Ecophon: Według Światowej Organizacji Zdrowia, dla zapewnienia spokojnego snu pacjentów szpitali równoważny (średni) poziom dźwięku w pokojach chorych nie powinien przekraczać 30 dBA, a maksymalne poziomy 40 dBA. Badania przeprowadzone w
Copyright © Agencja Royal Brand Public Relations Polityka prywatności :: Mapa strony :: Kontakt :: RSS