Royal Brand Public Relations - nagłówek strony głównej
Rajapack
Lato w mieście..Poznaj drobiazgi, które uatrak...
Co można kupić w sieci?
Trzy kroki do obrandowania przesyłek
Jeśli urlop, to remont. Jak zabezpieczyć miesz...
Bezszelestne przesyłki - dlaczego warto stosowa...
Bezszelestne przesyłki - dlaczego warto stosować wypełniacze?
2016-06-28

 

Do jednych z najważniejszych wyznaczników profesjonalizmu firmy zalicza się dbałość o satysfakcję klienta oraz odpowiednie zabezpieczenie produktów w trakcie przesyłki. Dlatego tak ważne jest ochrona towaru i jego odpowiednia ekspozycja.

Jakość dostarczanych przesyłek stała się dziś wizytówką i formą relacji firmy z klientem. Prowadząc biznes, którego elementem jest wysyłka produktów, zdajemy sobie sprawę z tego, że nie mamy wpływu na niektóre czynniki transportu. Zaliczyć do nich możemy m.in. zły stan dróg czy nieostrożność kurierów. Mimo to jesteśmy w stanie zapobiec uszkodzeniu naszych towarów i zapewnić przesyłanym produktom maksymalne bezpieczeństwo. Jak zadbać o zadowolenie klienta? Warto skorzystać z różnego rodzaju wypełniaczy, które nie tylko pozwalają na zamortyzowanie wstrząsów w trakcie przewozu, ale pomogą również estetycznie zaprezentować produkt.

Małe pozostaje piękne

Nie zawsze możliwe jest idealne dopasowanie opakowania produktu, szczególnie, kiedy jest on niewielki lub składa się z kilku części. Aby zapewnić mu bezpieczeństwo podczas transportu, należy dokładnie wypełnić powstałe luki i wolne przestrzenie. Zadanie to doskonale wykonają ozdobne kolorowe wypełniacze wykonane ze spiralnych, papierowych włókien. Wypełniacz tego typu nie tylko utrzymuje swój kształt, dzięki czemu produkt jest odpowiednio unieruchomiony, ale pełni również funkcję dekoracyjną.

Miękko, jak na poduszce

Większe gabarytowo produkty skutecznie zabezpieczymy wypełniaczami w formie foliowych poduszek składających się w 99% z powietrza. Pozwalają one unieruchomić produkt i zamortyzować ewentualne wstrząsy. Skutecznie chronią wszelkie towary przed przemieszczaniem się w opakowaniu podczas dostawy. Ich zaletą jest to, że nie rozsypują się podczas otwierania paczki, co ułatwia klientowi rozpakowanie przesyłki.

Otulone wyjątkową ochroną

Do zabezpieczenia delikatnych przedmiotów RAJAPACK oferuje dedykowane wypełniacze wykonane z pianki polietylenowej. Ten materiał idealnie chroni towary przed zarysowaniem i uszkodzeniami mechanicznymi. Na rynku dostępnych jest wiele rozwiązań z pianki PE: folie piankowe, które idealnie sprawdzą się do owijania szkła i polerowanego drewna, arkusze separujące produkty czy poduszki wypełnione granulatem z pianki.

Po więcej inspiracji zapraszamy na stronę www.rajapack.pl

 Poprzedni wpisNastępny wpis 

© Agencja Royal Brand PR udziela zgody przedstawicielom mediów na kopiowanie powyższego materiału oraz wykorzystywanie informacji w nim zawartych do celów redakcyjnych. Prosimy o autoryzację gotowego materiału redakcyjnego przed jego publikacją.

Agencja Royal Brand PR  »  tel./fax. 71 342 30 15  »  e-mail: biuro@royalbrand.pl

Obsługa Klienta: tel. 71 723 72 17, 71 723 73 07, 71 723 73 47


Nieprzeciętny dom parterowy

Multi-comfort:   Kolejny dom zbudowany z MULTICOMFORT Saint-Gobain Przeciętny proces inwestycyjny trwa około 22 miesięcy. W większości przypadków koszty budowy domu są wyższe o 25% od prognozowanych. W ogólnym rozrachunku należy uwzglęRoto Okna Dachowe stawia na szkolenia

Roto:   Stałe doskonalenie umiejętności to jedyna gwarancja rozwoju przedsiębiorstwa i pracującego w nim zespołu. Idąc tym tropem, firma Roto Okna Dachowe zaplanowała dla swoich pracowników i partnerów szereg różnorodnycDuże zainteresowanie na Targach TARBUD 2017

Roto:   W miniony weekend Dolnoślązacy mieli okazję zapoznać się z najnowszymi propozycjami Roto Okna Dachowe. Eksperci firmy zaprezentowali na branżowych Targach Budownictwa i Kamieniarstwa TARBUD we Wrocławiu systemowe rozwiązania okienne dRoto na targach INTERBUD w Łodzi

Roto: Energooszczędne i innowacyjne technologie, nowoczesny design i funkcjonale rozwiązania - w dniach 10-12 marca 2017 r. uczestnicy Targów Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz Interbud mieli okazję poznać na żywo zalety okien dachowy
Copyright © Agencja Royal Brand Public Relations Polityka prywatności :: Mapa strony :: Kontakt :: RSS