Royal Brand Public Relations - nagłówek strony głównej
Golden Rose
Brwi okiełznane
Pastelove love – malujemy na pastelowo!
Brwi okiełznane
2016-05-24

Brwi okiełznane

Makijaż oczu najczęściej skupia się na powiekach i rzęsach. Jednak to brwi, które zazwyczaj pomijamy, podkreślają wygląd twarzy oraz głębię spojrzenia. Wraz z marką Golden Rose podpowiadamy, jak wykonać estetyczny makijaż brwi.

Nieczęsto możemy pochwalić się idealnym, wypełnionym włoskami, łukiem brwiowym. Zazwyczaj musimy dopomóc naturze i delikatnie je pogrubić lub wydłużyć, a przede wszystkim odrobinę przyciemnić. Warto w swojej kosmetyczce mieć kilka kosmetyków dedykowanych do makijażu brwi, dzięki którym podkreślimy je w szybki oraz prosty sposób.

Idealne wypełnienie

Kolor kredki do brwi powinien być najbardziej zbliżony do ich naturalnego odcienia. W pierwszej kolejności wypełniamy łuk kolorem przy pomocy Longstay Precise Browliner marki Golden Rose i rysujemy brakujące włoski, po czym szczotkujemy brew w celu usunięcia nadmiaru kosmetyku. Zaletą produktu jest umieszczona na końcówce szczoteczka do wyczesywania brwi. Zamiast kredki możemy użyć także długotrwałego, płynnego linera Longstay Liquid Browliner lub przyciemniającej maskary Brow Color Tinted Eyebrow Mascara dostępnej w aż 7 kolorach. Następnie obrysowujemy dolny łuk, nadając mu kształtu. To samo wykonujemy na górnym łuku i  całość wypełniamy pudrem do brwi Eyebrow Powder. W ofercie marki Golden Rose znajdziemy 7 atrakcyjnych kolorów, co powoli idealnie dobrać kosmetyk. Zaczynamy od zewnętrznej części brwi, którą zaznaczamy mocniej i kierujemy się do jej wewnętrznej części, gdzie odcień będzie delikatniejszy. Makijaż utrwalamy specjalnym żelem stylizującym Longstay Brow Styling Gel, który zapewnia odpowiedni kształt i nie skleja oraz nadaje perfekcyjny wygląd przez cały dzień.

Kontakt dla mediów:

Katarzyna Kowalska, Royal Brand PR

tel. 690-010-048, katarzyna@royalbrand.pl

 Poprzedni wpisNastępny wpis 

© Agencja Royal Brand PR udziela zgody przedstawicielom mediów na kopiowanie powyższego materiału oraz wykorzystywanie informacji w nim zawartych do celów redakcyjnych. Prosimy o autoryzację gotowego materiału redakcyjnego przed jego publikacją.

Agencja Royal Brand PR  »  tel./fax. 71 342 30 15  »  e-mail: biuro@royalbrand.pl

Obsługa Klienta: tel. 71 723 72 17, 71 723 73 07, 71 723 73 47


Dziecko potrzebuje ciszy

Ecophon:   Dziecko narażone na hałas może mieć problemy rozwojowe, kłopoty z nauką i nadpobudliwością. Bezustanny hałas, który nam obecnie towarzyszy, i na który przestaliśmy zwracać uwagę, nCzy można sterować całym domem?

G-U:   Sterowanie domem z drugiego końca świata jest możliwe i coraz bardziej popularne. To duże ułatwienie, ale też zwiększenie bezpieczeństwa. Dom zdalnie sterowany kojarzy się nam z koncepcją inteligentnych rNowe brzmienie i świetny design– panele dźwiękochłonne Akusto One od Ecophon

Ecophon:   Nowe brzmienie i świetny design– panele dźwiękochłonne Akusto One od Ecophon Dobra akustyka w pomieszczeniu poprawia zdolność koncentracji i wydajność, pozwala również zmniejszyć pBezpieczny dom w wakacje

G-U: Wakacje to czas, w którym odnotowuje się najwięcej włamań. Złodzieje potrafią pokonać wiele przeszkód, dlatego dokładne zabezpieczenie domu przed wakacyjnym wyjazdem może się opłacić. Doświadczony złodziej jest w stanie w
Copyright © Agencja Royal Brand Public Relations Polityka prywatności :: Mapa strony :: Kontakt :: RSS